Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

ПОЖИТТЄВА ГАРАНТІЯ НА ФАРБУ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБІТ - ЦЕ МОЖЛИВО?

Наші експерти настільки впевнені в якості та довговічності своїх фірмових покриттів, що дають довічну гарантію на фасадні фарби. Впевненість фахівців компанії в своїх продуктах підтверджена багаторічними дослідженнями робочих характеристик фарб на спеціальному випробувальному полігоні в Фландерс (штат Нью-Джерсі, США). Під відкритим небом на площі понад 16,2 м.кв. розміщено безліч зразків, пофарбованих американськими фарбами Benjamin Moore в різний час.

 З року в рік, фахівці тестують, ретельно стежать і аналізують стан цих зразків щоб, в кінцевому рахунку, гарантувати нам найкращі результати фарбування.

Компанія не обмежує термін експлуатації на фасадні фарби якості Premium з серій Aura® Exterior і Regal® Select Exterior за умови дотримання технології нанесення. Ці фарби гарантовано збережуть високі робочі характеристики - не будуть стиратися, відшаровуватися, забезпечать чистоту кольору в будь-яких погодних умовах протягом всього Вашого життя в цьому будинку.

Regal® Select Exterior - цієї серії фарби понад 50 років. За цей час вона відмінно показала себе в самих різних погодних умовах. Regal® стійка до вицвітання, розтріскування і відшаровування. Додаткову міцність фарбі надає наше новітнє технологічне вдосконалення - використання 100% акрилової смоли і запатентованої алкідної технології. Фарба Regal® дозволить зберегти свіжопофарбований вигляд фасадів не на два - три, а на багато років, оскільки виробник дає на нього безстрокову гарантію. Це покриття підходить для нанесення навіть на найскладніші поверхні. Колірується, як і фарба Aura®, на платформі Gennex®.

Американські фасадні фарби Преміум класу можна купити в нашому салоні Benjamin Moore у Львові.

Фінські фарби для стін і стель, фасадні фарби, лаки для паркету, пропити, морілки, фарби Колорит купити у Львові зі знижкою в салоні Benjamin Moore.
  • Дата написання: 05-06-2018
  • Переглядів: 385
  • Коментарів: 0

Теги:

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2019