Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

Фарба для ванної кімнати. Або яку вибрати фарбу для вологого приміщення

Американська 100% Акрилова фарба для ванних кімнат Benjamin Moore

Приміщення такі як ванна кімната, кухня, пральня чи туалет - агресивне середовище. Тобто в цих приміщення підвищення влогість(сирість), що призводить до цвілі, грибків та різних бактерій, які зможуть зруйнувати ваші стіни, а також нашкодити здоров'ю вам і вашим дітям.

 

Зазвичай  там де є прямий контакт з водою використовую керамічне покриття (керамічна плитка), але решту поверхні слід пофарбувати фарбою вищого класу, яка має підвищену стійкість до утворення цвілі, вона повинна мати легенький блиск, який надасть їй особливу стійкість до волги.

Американський виробник фарби Benjamin Moore (Бенджамін Мур), Sherwin Williams (Шервін Вілямс) має професійні акрилові, латексні фарби для кухні та ванної кімнати, які містять компоненти що запобігяють появі грибка та цвілі, а також особливо стійкі до миття.Така фарба як Benjamin Moore (Бенджамін Мур)  Kitchen & Bath Satin Finish , Sherwin Williams  (Шервін Вілямс)  Bath Paint. Також фінська фарба для ванних кімнат Timantti 20 .

Якщо в кімнати які не мають підвищенної вологості такі як спальня кімната, вітальня, можна брати фарбу  для стіні  стель яка немає особливої стійкості до вологи, то у ванну кімнату це обов'язково, оскільки пліснява, грибок пошкоджує дихальні шляхи і пришвидчує захворювання такі як астма.  


Американські фарби для ванних кімнат, а також для стін і стель мають протейстовані найвищими сертифікатами якості, вони відповідають всім стандартам безпеки та здоров'ю людини.  Американську, фінську, українську фарбу для ванних кімнат, а також для стін і стель можна купити в магазин-салоні "Benjamin Moore" у м.Львів вул. Замартсинівська, 36.


  • Дата написання: 26-09-2017
  • Переглядів: 472
  • Коментарів: 0

Теги:

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2019