Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

Шукаєте фарбу "ціна якість"? Kolorit, Колоріт, Колорит

Багато людей шукає бюджетну українську фарбу Колорит. Українська фарба Kolorit є дійсно хорошої якості, яка витримує різні класи миття, а також різне застосування, таке як ванна кімнати, приміщення з підвищеною вологістю, фарба для стелі та стін. Більшість людей шукає фарбу по вислову "ціна якість", в цю категорію фарб можна включити і фарбу для стін і стель Колорит, а також на мою думку фарбу для стін і стель українського виробника Vasco.

Фарби Vasco виготовлені за високоякісними німецькими технологіями, які мають широку лінійку товарів. Фарби з блиском для стін і стель, матові фарби, фарби для вологих приміщень, ряд фасадних акрилових та силіконових фарбів. Цінова політика фарб Vasco  дешевша на 5-10% від Колориту, тому також її можна добавити до категорії "ціна якість".

Якщо ви шукаєте фарби більш вищого класу, можна розглядати фарби фінського виробника Teknos. Ця фарба є дійсно високого класу, її аналогом можна назвати Тікурілу (Tikkurila) , завод Текноса знаходиться в тому ж місті, що і Тікуріли Helsinki. Але фарба Teknos є суттєво дешевша ніж Тікуріла на 25-35%. Також широка лінійка фінських фарб для стін і стель, фарб для ванних кімнат, для підлоги, великий вибір лаків для дерева.


Зазвичай люди вважають, що американська продукція є дуже дорогою, хоча це не так. Наприклад американські фарби супер класу Benjamin Moore починаються від 50$ за галон з витратами - 45м2/гал. Розіхд американських фарб просто вражає. Американські технології є досить розвинені, що дає прекрасний результат. Такий американський бренд Sherwin- Williams, його ціна починається від 35$ за галон з витратами 35-40 м2/гал.  Американську фарбу можна купити у Львові  не чекаючи тижнями, а  той місяцями, а також професійні консультанти допоможу у виборі кольору для стін і стель.


Отож вернемось до українських фарб Колорит. Якщо ви хочете зробитий і хороший ремонт, можна розглядати фарбу Kolorit Standrat, витримує вологе прибирання і має хорошу криючу здатність.

Якщо потрібно фарбу для вологих приміщень, або фарбу яка добре миється, можна розглядати фарби Kolorit Dynasty шовковисто-матова фарба, або Kolorit Luxe (Legenda) фарба є матова, яка скриє ваші нерівності, а також витримує інтенсивне миття. Простіший варіант може бути Колорит Фемелі (Kolorit Family) фарба витримує миття з миючими засобами, матова і має хорошу криючу здатність.


Якщо шукаєте фарбу Колорит у Львові, ви можетье купити Kolorit Legenda, Kolorit Standart, Kolorit Dynasty в нашому салоні "Benjamin Moore" вул. Замарстинівська,36.


  • Дата написання: 18-12-2017
  • Переглядів: 447
  • Коментарів: 0

Теги:

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2019