Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

Поради щодо створення дизайну кімнати

Перші кроки при створенні дизайну кімнати

Візьміть папір і запишіть основні моменти - вирішіть, які елементи залишаться, наприклад, диван або килим, а які ви б хотіли змінити, наприклад, колір стін або драпірування кімнати. Не бійтеся змінювати або міняти місцями те, що вам не зовсім подобається, або те, що не відповідає вашому  плану.

Потім визначте бюджет. Пам'ятайте про ті зміни, вплив яких найбільше позначиться на вашому гаманці, таких, як фарба, постільна білизна та аксесуари. Ці прості зміни можуть дуже сильно вплинути на вигляд кімнати.

Генеруйте ідеї, створюючи колекцію речей, які вам приємні. Збирайте зразки тканин, фарби і шпалер. Не забудьте включити в колекцію ті речі, які вас притягають і в інших сферах вашого життя. Які кольори ви віддаєте перевагу у вашому саду?  Фотографія в рамці або картина? Перегляньте журнали і виберs сторінки з зображеннями вподобаних вам кімнат, привабливих предметів або інтригуючих ідей. Поки що не варто переживати про узгодження кольорів або тем.


Визначення ваших колірних переваг і розвиток вашої палітри


Погляньте на зібрані вами предмети, і подумайте над наступним:

Притягують вас теплі відтінки, такі як червоні і жовті, або ви віддаєте перевагу більш холодні блакитні та зелені палітри?

Чи подобаються вам різні кольори, або різні відтінки одного кольору?

Чи потрібно вам додати акцентне колір для більшої привабливості?

Чи є у вас ряд глибоких квітів?

Як вибрані кольори поєднуються з кольором підлоги? Після стін і стель підлогу - це найбільша колірна площа, тому він може стати визначальним фактором у створенні вашої палітри.

Чи прагнете ви створити відчуття умиротворення у вашій кімнаті, або відчуття енергії?

Які кольори природи вас приваблюють?

Де на колірному колесі знаходяться вибрані вами кольори?

Почніть групувати кольору, щоб побачити, що вам подобається.


Обробка вашої колекції ідей


Протягом всього процесу обробки думайте про гармонію і балансі. Враховуйте розмір і масштабне співвідношення вашої кімнати і меблів в ній. Розглядайте зразки з вашої колекції безпосередньо в кімнаті, оскільки такі фактори як освітлення і колір інших об'єктів кімнати, наприклад, килимів, будуть впливати на ваші рішення. Чим більше пофарбована площа, тим сильніше буде здаватися колір. Повторюйте кольори в кімнаті за допомогою таких аксесуарів, як подушки, лампи і драпірування. Не використовуйте колір одного разу, інакше він буде виглядати недоречно.

Всі кольори, тканини, візерунки і текстури, які ви остаточно вибрали, повинні вам подобатися. Ефект від їх комбінації повинен радувати вам око, відчуватися збалансованим; він повинен викликати у вас почуття комфорту.


Кольори і фарби


Фарба - один з найбільш доступних і простих способів змінити кімнату. Скільки разів ви спостерігали різницю, ледь помітну або разючу, яку створює свіжий колір стін в кімнаті? Існує кілька умов, які потрібно врахувати при виборі фарби. Ті маленькі зразки фарби, які ви взяли в магазині, можуть виявитися найкращим вибором, проте все ж не варто повністю покладатися на них в тому, як цей колір буде виглядати на ваших стінах.

Кращий спосіб визначити колір фарби - це купити Benjamin Moore в невеликій кількості для кожного кольору, який вам би хотілося випробувати у вашій кімнаті, а потім зробити «вифарбовування». Нанесіть фарбу на стіни або на шматки гіпсокартону або пінопласту, які дозволять вам розглянути колір в різних частинах всієї кімнати. Подивіться, як колір виглядає на всіх стінах кімнати - і яскраво освітлених, і знаходяться в тіні, а так само в кутах, що відображають один одного. Поспостерігайте, як денне світло впливає на колір протягом дня, а штучне освітлення - протягом вечора.

Врахуйте, що фарби розрізняються за ступенем блиску; вони можуть бути абсолютно матові, матові, блиску яєчної шкаралупи, з перловим блиском, атласні, полуглянцевие і глянцеві. Матова фарба поглинає світло і створює витончений, без блиску колір. Глянцеві фарби відбивають світло в найбільшій мірі. Чим вище ступінь блиску, тим темніше, більш насичено передається колір.магазин-салон Benjamin Moore знаходиться у м.Львів вул.Замарстинівська,36. У нас представлені американські лаки та фарби Benjamin Moore і Sherwin-Williams (США); європейські фарби Teknos (Фінляндія); вітчізняні фарби Kolorit; лаки, морілкі, дерево захист такоже від американских та європейськіх віробніків; малярській інструмент Benjamin Moore и Sherwin-Williams (США). Такоже у нас широко представлених декоративних штукатурок.


  • Дата написання: 17-05-2017
  • Переглядів: 311
  • Коментарів: 0

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2019