Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

Як вибрати колір для кімнати? Психологія кольорів в інтер'єрі від експерта

Більшість людей стикаються з проблемою вибору кольору для кімнати.  Насправді - це дуже важливий вибір, оскільки за допомогою вдало вибраного кольору, можна зробити вашу кімнату більш просторою, багатшою, елегантнішою. Також важливу роль відіграє правильно вибрана фарба для стін, а також і стелі. У такі приміщення як кухня, коридор, приміщення з великою прохідністю людей слід вибирати фарби зі ступенем блиску Matte (НЕ МАТОВА!!!) або Eggshell.


Американські фарби Бенджамін Мур для стін є особливо стійкі до миття, а також містять керамічні добавки, які роблять фінішне покриття більш стійкішим до механічних пошкоджень. Також американські фарби Benjamin Moore мають запатентовану технологію Color Lock, яка не дає вашому кольору вицвітати, або вимиватись, колір на ваших стінах залишається стабільним на протязі усього часу. Найголовніше, що вони дійсно екологічно чисті фарби, сертифіковані стандартом Green Promise, можна використовувати навіть алергетикам, астматикам, людям, які мають проблеми з дихальними шляхами.
А тепер раджу вам переглянути поради від Наталі Соколової.
В якості експерта ми запросили в гості арт-терапевта, психолога, спеціаліста напряму Aura-Soma, Наталю Соколову.
Наталія ділиться секретами впливу кольору на наш емоційний стан і розповідає про те, як c допомогою простих прийомів збалансувати простір. Американські інтер'єрні, екстер'єрні миючі фарби для стін та стель можна купити у м. Львів вул. Замарстинівська, 36.Фінські фарби, українські фарби, канадські фарби, миючі фарби Текнос, Тікурілла, Колорит, Viva Color, Vasco можна купити у Львові вул.Замарстинівська, 36.


  • Дата написання: 15-08-2018
  • Переглядів: 466
  • Коментарів: 0

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2019