Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

Який вибрати колір для стін

Кожна людина під час ремонту задумується, який колір вибрати для стін? Це питання мучить чи не кожного. Чи це повиннен бути драматичний, ефектний колір чи навпаки більш спокійний. Допогти оприділитись з кольором для стін чи стель вам зможе допомогти дизайнер, або все ж таки можна іти іншим шляхом.

 Royal Flush 2076-20 з Mascarpone Af-20 від Benjamin Moore.


Можна дивитись на сайті Pinterest , тут є вже багато готових рішень. Більшість дизайнерів запозичають ідеї з фото побачених на цьому сайті.Написавши в пошуку Benjamin Moore ви отримаєте сотні фотографій вже з готовими кольорами, які використані в інтер'єрі людей.

Або завітавши в наш салон Benjamin Moore Лаки - Фарби у Львові ви зможете всі кольори побачити вживу. В нас представлена найбільша гама американських кольорів близько 16000 кольорів для стін і стель, а також американські фарби Benjamin Moore (Бенджамін Мур), Sherwin Williams (Шервін Вілямс), фінськи фарби Teknos, Tikkurila, Kolorit.

Є чудовий каталог Color Combinations в якому є кольори які між собою поєднуються (працюють). Вам не потрібно ламати голову чи цей колір буде пасувати до іншого. Цей каталог створили експерти кольорів і дизайну від Benjamin Moore. 

Отже, вибрати колір для стін - це все ж таки ваша задача, в які ми можемо вам допомогти,

Gunmetal 1602 від Benjamin Moore


  • Дата написання: 21-02-2018
  • Переглядів: 546
  • Коментарів: 0

Теги:

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2019