Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve

Benjamin Moore оголошує про колір 2019 року

Американська провідна компанія Benjamin Moore тільки, що розкрила колір року на 2019 рік. Дизайнери компанії рекомендують максимально нейтральний тон. 


Колір був вибраний нейтрально сірий Metropolitan AF-690. Вибір зупинився на цьому кольорі для того, щоб підкреслити "заспокійливу роль сірих п'єс у суспільстві", розповідає прес-секретар компанії.
"Утіха, складність і бездоганно витончена, 
Metropolitan AF-690 виділяє красу і рівновагу", - сказала Ellen O’Neill,  Director of Strategic Design Intelligence компанії Бенджамін Мура. "Це колір у нейтральному спектрі, що посилається на споглядальний стан розуму та дизайну. Не скутий і не агресивний, цей занижений, але гламурний сірий створює заспокійливу, впливове враження ».


Незважаючи на свою тонкість - особливо в порівнянні з кольором року 2018  
Caliente AF-290, сильний та енергійний червоний - це сяйво до неї, це нетипова хмарність сірого кольору. Він може носити вагу жирних кольорів, про що свідчить наведена вище темно-синя кухня, і вона буде виглядати однаково чудово в більш тональній обстановці з важкою дозою текстури. Зрештою, нічого не відчуваєш більш затишно, ніж кімната з сірою на сірою, чашка в руці та оточена вовняним ковдрою?


Американські миючі фарби для стін можна купити у будь якому трендовому кольорі на ваш смак. В салоні Benjamin Moore професійні консультанти допоможуть вам обрати затишний колір для вашої оселі. Також у нас можна купити фінські фарби Текнос конкурент Тікуріла, американські фарби Sherwin-Williams (Шервін Вільямс), українські миючі фарби для стін Kolorit або Vasco.
  • Дата написання: 15-10-2018
  • Переглядів: 1016
  • Коментарів: 0

Теги:

Залишити коментар


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2020