Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50

SALE для IT Club


У нас прекрасна новина для всіх юзерів IT Club. Магазин-салон "Benjamin Moore"  Лаки- Фарби надає знижку на постійній основі усім працівникам, користувачам IT Club. Працівники ІТ компаній зможуть отримати 7 % знижки на всі товари магазин-салон " Benjamin Moore" у м.Львів, вул. Замарстинівська, 36.

В нас представлений найбільший асортимент американських фарб, а саме американські фарби Benjamin Moore (Бенджамін Мур), які зарекомендували себе як найкращі будівельні фарби не тільки у США, але й у всьому світі. Якщо ви не знаєте, який колір вибрати для стін, у нас найбільша кількість кольорів для стін і стель, близько 18000 відтінків, які залишаються стабільними на протязі усіх років, а також виробник дає пожиттєву гарантію на колір.

Американські фарби для стін і стель Sherwin - Williams (Шервін Вільям), які також високого класу, ви можете  купити у Львові зі знижкою. 

Фінські фарби Teknos є прямим конкурентом Tikurila (Тікуріла), вони є високої фінської якості за розумні гроші.  також у нас можна купити українську фарбу Kolorit (Колорит)Vasco, для віх видів приміщень. 

Звичайно ви можете купити професійний малярний інструмент американскього виробника PurdySherwin Williams, канадскього виробника Dynamic, або швецького виробника Anza.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре