Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50

Benjamin Moore презентував Color of the Year 2024


Бенджамін Мур назвав «Кольором року 2024» Blue Nova 825 – інтригуюче поєднання синього та фіолетового, яке викликає пригоди, піднімає та розширює горизонти.

Натхненний блиском нової зірки, що утворилася в космосі, Blue Nova манить нас у невідомі місця на пошуки нових вражень.

    Скачати безкоштовно Benjamin Moore Color Trends 2024

Колір року 2024 Бенджаміна Мура: Blue Nova 825
«Blue Nova 825 — це привабливий середній тон, який врівноважує глибину та інтригу з класичною привабливістю та впевненістю», — сказала Андреа Маньо, директор з маркетингу та розвитку кольорів Benjamin Moore. «Палітра Color Trends 2024 розповідає про подвійність: світло протиставляється темному, теплому та холодному, демонструючи додаткові та контрастні поєднання кольорів. Ці контрасти спонукають нас відірватися від буденності, щоб досліджувати нові місця та збирати кольорові спогади, які формують відтінки, які використовуються в наших домівках».

Бенджамін Мур анонсував цьогорічний колір, натхненний космосом, на орбітальному стартовому майданчику Blue Origin на мисі Канаверал, штат Флорида. Будучи авторитетом у сфері кольору та дизайну, Бенджамін Мур співпрацює з Blue Origin та його некомерційною організацією Club for the Future, щоб взаємно надихати та мобілізувати майбутні покоління щодо освіти та кар’єри в космічній галузі в галузі STEM. Організації переосмислять дизайн місцевих громадських лікарень, створять космічні теми під час майбутніх заходів тощо.

Синій Nova 825, який веде шлях до тенденцій кольору Benjamin Moore Color Trends 2024, забезпечує привабливі кольори з відтінком нічного неба та створює справжню присутність у домі. Остання палітра Color Trends на 2024 рік від Бенджаміна Мура, яка поєднує діаметральні та захоплюючі кольори, включає десять відтінків, які допомагають поєднати традиційний і сучасний стилі дизайну:

  • Blue Nova 825
  • White Dove OC-17
  • Pristine OC-75
  • Topaz 070
  • Teacup Rose 2170-50
  • Honeybee CSP-950
  • Regent Green 2136-20
  • Antique Pewter 1560
  • Polar Sky 1674
  • Hazy Lilac 2116-40

Завітавши до нашого салону Benjamin Moore Фарби та Лаки, ви можете вибрати американські фарби Benjamin MooreSherwin- Williams для стін і стель, фарби для ванних кімнат, латексні миючі фарби, а також фінські фарби TikkurilaTeknos.

Професійні миючі турецькі фарби для стін та стель BETEK.
Американські фарби Хамелеон. Канадський професійний інcтрумент Dynamic, американський Wooster. Шведський інструмент Anza. Миючі фарби Kolorit, Vasco. Професійні паркетні лаки на водній основі, які підсилені зносостійкими уретановими компонентами. Також ми можемо надати безкоштовну комп'ютерну візуалізацію кольору.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре