softserve
Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve
it_club
softserve
  • Duration Home Matte Finish Interior. Sherwin- Williams

Duration Home Matte Finish Interior. Sherwin- Williams

  • Виробник: Sherwin-Williams
  • Код товару: SW
  • Доступність: В наявності
  • 2250.00грн.


Фарба Sherwin Williams Duration Home - це найкраща акрилова матова тиксотропна фарба для внутрішніх робіт, розроблена на основі останніх наукових досягнень та інновацій, що володіє безпрецедентно високою стійкістю до миття, подряпин і пошкоджень. Завдяки особливій формулі не дозволяє бруду проникати під покриття, що дозволяє легко видаляти плями з поверхні. Володіє низьким вмістом летких органічних сполук і дуже слабким запахом. Антибактеріальна, містить речовини, переважна зростання цвілі і уповільнюють розвиток бактерій на поверхні. Висока опірність до вицвітання. Призначена для нанесення на такі поверхні: штукатурку, гіпсокартон, шпалери під фарбування, деревоволокнисті плити, цегляну та кам'яну кладку, метал і пластик, для забарвлення труб, опалювальних приладів і батарей з нагріванням до 80 ° С. Це покриття преміум класу відповідає стандарту GreenSure компанії Sherwin-Williams, що говорить про високий рівень екологічної чистоти в сукупності з високими технічними і експлуатаційними характеристиками продукту. Навіть з матової фарби змиваються плями від кетчупу, губної помади, сліди від фломастера і т.д.

Використання

Наносити при температурі повітря не нижче + 8 ° С. Фарба не вимагає розведення.

Стінові блоки, штукатурка, гіпсокартон, дерево, композитні матеріали, пластик, метал, камінь, цегляна кладка: грунт + два шари фарби. Наприклад, перший шар грунт Multi Purpose Latex Primer (Мульти Пурпоуз Латекс Праймер) або Loxon Conditioner (Локсон Кондиціонер) + два шари фарби Duration Home (Дюрейшн Хоум).

Інструмент: синтетичні кисті, малярний валик з довжиною ворсу 9.5-12.7 мм, краскопульт безповітряного розпилення з наконечником 0,38 - 0,48 мм.

Технічна характеристика

Витрата: в середньому 10 м2 / л при товщині сухої плівки 40.6 мкм.

Ступінь глянцю: матова, полумат

Упаковка: 1 галон (3.78 л.), 1 кварта (0.95 л)

Маса в галоні: 4.9 кг.

Сполучна: стирол-акрил

Час висихання: 1 год на дотик, 4 години для нанесення другого шару.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка