Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50

Color Trends 2022 Benjamin mooreBenjamin Moore щойно оголосив October Mist 1495 своїм коліром року 2022 року. October Mist – чудовий м’який і землистий відтінок зеленого. Цей пиловий відтінок означає відновлення, розслаблення та спокій, і він часто пов’язаний із зростанням. Він також знаходиться в центрі колірного спектру, символізуючи баланс і гармонію. Крім того, зелений символізує серцеву чакру або енергетичний центр, що означає почуття любові і співчуття.


Я фахівець з кольорів, дизайнер і творець інструментів, які працюють з магією кольору (Prism Oracle і Color, Form і Magic), і один з моїх улюблених способів використання окремих кольорів - це застосовувати їх з наміром, ще більше посилюючи їх емоційний резонанс. Нижче наведено кілька творчих порад щодо того, як додати October Mist 1495 у свій будинок, незалежно від того, чи готові ви пофарбувати цілу кімнату чи хочете почати з чогось меншого.

Де використовувати кольори

Коли ви вибираєте колір для свого простору, важливо враховувати, що колір викликає у вас відчуття, як ви хотіли б, щоб хтось відчував себе в просторі, і мету кімнати, в якій ви хотіли б використовувати цей колір. Оскільки October Mist має таку збалансовану та відновлюючу атмосферу, ви можете використовувати його для покращення кімнат, які вже мають таке відчуття, або тих просторів, до яких ви хотіли б принести це відчуття, наприклад, спальня, вітальня, ванна кімната. Ви також можете використовувати його, щоб зробити офіс більш спокійним і допомогти зменшити стрес. Жовтневий туман також добре працює на кухні або в їдальні, оскільки означає любов до себе, друзів і сім’ї. Він також ідеально підходить для будь-якого простору, де ви хотіли б привнести сильне відчуття природи та зростання.


    Скачати безкоштовно Benjamin Moore Color Trends 2022


Як це використовувати

Існує багато способів використання відтінку Бенджаміна Мура у вашому домі. Підготуйте свої кисті і валики та спробуйте один із цих проектів.


Використовуйте його як акцент

Додати популярного October Mist- це чудовий спосіб включити його емоційні властивості в простір, не зобов’язуючись малювати всю кімнату. Він також ідеально підходить для тих, у кого обмежений час. Одним із способів зробити це може бути фарбування предмета меблів. Обідній стіл був би чудовим додатком, коли люди збиралися б навколо нього, щоб відчути конотації цього відтінку любові та зростання. Розфарбовування стелажів у кабінеті було б хорошим способом вгамувати почуття тривоги або вигорання. Інша ідея — пофарбувати двері, щоб посилити відчуття, що ви входите у простір більшого миру та спокою у вашому домі.


Створіть захоплюючий досвід

Фарбування стелі кімнати, на додаток до стін, створює охоплююче відчуття та глибоке занурення. Пофарбуйте стелю вашої спальні, щоб перетворити її на заспокійливий оазис. Або спробуйте цю техніку у своїй вітальні, де ви хочете відчути легкість після довгого дня.


Досліджуйте візерунки та форми

Ви також можете розглянути можливість використання October Mist для створення шпалер, пофарбованих вручну. Цього можна досягти, створивши шаблон за допомогою трафарету (або готового, або ви можете зробити власний) за дизайном, який ви хотіли б, або розфарбувавши дизайн вручну. Тип фігур, який ви виберете для використання, також може посилити психологічні властивості цього кольору. Органічні форми можуть означати відчуття розслаблення, а геометричні фігури можуть означати відчуття стабільності. Крім того, використання більшої кількості текстурних візерунків із жовтневим туманом також може створити міцніший зв’язок між вашим домом і світом природи.
Завітавши до нашого салону Benjamin Moore Фарби та Лаки, ви можете вибрати американські фарби Benjamin MooreSherwin- Williams для стін і стель, фарби для ванних кімнат, латексні миючі фарби, а також фінські фарби TikkurilaTeknos.

Професійні миючі турецькі фарби для стін та стель BETEK.
Американські фарби Хамелеон. Канадський професійний інcтрумент Dynamic, американський Wooster. Шведський інструмент Anza. Миючі фарби Kolorit, Vasco. Професійні паркетні лаки на водній основі, які підсилені зносостійкими уретановими компонентами. Також ми можемо надати безкоштовну комп'ютерну візуалізацію кольору.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре