softserve
Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve
it_club
softserve

Колір 2021: синьо-зелений Aegean Teal від Benjamin Moore

Дизайнери Benjamin Moore підкреслюють, що їх вибір кольору 2021 року розпочався задовго до того, як пандемія змусила людей у ​​всьому світі переоцінити значення будинку. Андреа Маньо, директор по колірному маркетингу і розвитку в Benjamin Moore, була натхненна комфортом, і в кінцевому підсумку зупинилася на універсальному Aegean Teal 2136-40 - захопливою і заспокійливим синьо-зеленому, вибравши саме його фаворитом палітри 2021 року.«Я відчуваю, що палітра відповідає поточному моменту, а також майбутнього року, оскільки ми дивимося на речі під іншим кутом зору, знаходимо радість в простих моментах, - каже Маньо. - Ця потреба в бадьорять відтінках пов'язана з дивовижною силою кольору створювати фон, який задає певний настрій, сприяє благополуччю або є засобом особистого самовираження.


В цьому році ми були вражені натуральними барвниками, тканинами ручної роботи, красою недосконалості і відтінками, витриманими на сонці, їх натуральністю. Наше дослідження призвело до кількох кольорів, але збалансоване і заспокійливу якість Aegean Teal викликало відгук з емоційної точки зору ».Привабливість кольору року Aegean Teal полягає в його універсальності, яка, за словами Магно, проявляє характер поверхні. «Aegean Teal - це унікальний колір для вхідних дверей, і це прекрасний вибір для столярних виробів, - каже вона. - Aegean Teal доповнює і підсилює інші кольори палітри Color Trends 2021, оскільки гармонійно поєднує теплі і холодні відтінки ».При виборі 12 відтінків 2021 року - від м'яких кремових тонів до насиченого пурпурно-коричневого і теплого персикового експерти Benjamin Moore шукали кольору з особливою якістю. «Нас привернули емоційні зв'язки між будинком і фарбами, які нас оточують, щоб створити певний настрій. Палітра заспокійлива, але оптимістична, вона відрізняється невимушеній елегантністю, яка обволікає ».
Завітавши до нашого салону Benjamin Moore Фарби та Лаки, ви можете вибрати американські фарби Benjamin MooreSherwin- Williams для стін і стель, фарби для ванних кімнат, латексні миючі фарби, а також фінські фарби TikkurilaTeknos.

Професійні миючі турецькі фарби для стін та стель BETEK.
Американські фарби Хамелеон. Канадський професійний інcтрумент Dynamic. Шведський інструмент Anza. Миючі фарби Kolorit, Vasco. Професійні паркетні лаки на водній основі, які підсилені зносостійкими уретановими компонентами. Також ми можемо надати безкоштовну комп'ютерну візуалізацію кольору.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре