Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve
  • Premium Wall & Wood Primer

Premium Wall & Wood Primer

  • Виробник: Sherwin-Williams
  • Країна-виробник: США
  • Модель: sw
  • Наявність: На складі
  • 1106 грн.

        Високоякісна латексна грунтовка, яка забезпечує стійкість кольору і глянець фінішного покриття на стінах, дверях і панелях. Покращує стійкість і ступінь блиску емалі на поверхнях з різною пористістю. Грунтовка швидко висихає і легко шліфується, виступає в якості прекрасного покриття під шпалери. Рекомендується наносити на дерево, ДСП, гіпсокартон, прогрунтована метал, штукатурку, а також на раніше пофарбовані поверхні.

Грунтовка призначена для швидкої шліфування протягом 2 годин. Використовуйте середню і дрібну шкірку і злегка зашліфуйте для отримання гладкою фінішної поверхні.

ФАСОВКА:; G (3,48-3,785 л).

Фізичні властивості

Колір - Ґрунтовка має білий колір

Витрата - 32-37 м² / галон (товщина мокрої плівки 0,1 мм, товщина сухої плівки 0,04 мм)

Час висихання. При температурі + 25 ° С і при відносній вологості повітря 50% грунтовка суха на отлип через 30 хвилин. Поверхня готова до шліфування через 2 години. Повторно ґрунтовку можна наносити через 2 години.

Час висихання залежить від температури, вологості і товщини плівки.

Глянець 0-5 одиниць підлогу кутом 85º

Речовина, вініл-акрил-латекс

Летючі органічні речовини (ЛОВ): <50 г / л, 190 грам / галон

Вага галона: 5,08 кг

Проникність 68,2 перм

Тонування - Для поліпшення колірних якостей гамма кольорів визначається віялом «Sherwin Williams TM». Колоранти ColorCast Ecotoners можуть бути використані для досягнення бажаного кольору верхнього покриття в кількості до 114 г на галон. Перед нанесенням колоранта звіряйте кольору

При нерівномірному нанесенні грунтовки фінальна поверхню може придбати неоднорідний розподіл колірної гами через відмінності в здатності, що криє грунтованої і негрунтованими поверхні. Щоб уникнути цього необхідно забезпечити рівномірне покриття шару грунтовки всієї поверхні, що фарбується.

Для досягнення оптимальних характеристик ця грунтовка повинна бути покрита латексними, алкідними / олійними, водними епоксидними покриттями або на основі розчинника в залежності від застосування.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2021