softserve
Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve
it_club
softserve
  • Preprite Problock Latex Primer/Sealer

Preprite Problock Latex Primer/Sealer

  • Виробник: Sherwin-Williams
  • Код товару: sw
  • Доступність: В наявності
  • 1345.00грн.


         Універсальна латексна блокує грунтовка для внутрішніх та зовнішніх робіт. Універсальна грунтовка зафарбовує ( «блокує») різні плями, які іноді дуже важко зафарбувати (наприклад, сліди підтікання), особливо ефективна як бар'єр при кардинальній зміні кольору. Блокує: чутливі до розчинників барвники - смолу, маркери на основі розчинників і т. П., Дрібні водорозчинні плями. Грунтовка забезпечує чудову стійкість фінішного покриття, має високу адгезію до багатьох поверхнях, включаючи ті, які покриті глянсовою фарбою, панельної обшивкою. Забезпечує адгезію оздоблювального покриття з гладкими, глянцевими поверхнями, включаючи: глянцеві фарби, поліровані або лаковані дерев'яні елементи. Легко наноситься, швидко сохне і очищається водою.

Колір: біла

Витрата: 37 м² / галон (товщина мокрої плівки 0,1 мм, товщина сухої плівки 0,04 мм).

Час висихання. При температурі + 25 ° С і при відносній вологості повітря 50% грунтовка суха на отлип через 30 хвилин. Повторно ґрунтовку можна наносити в якості грунтовки через 1 годину, як заповнювач через 4 години, для нанесення шпалер через 3 години. Час висихання залежить від температури, вологості і товщини плівки.

Глянець: 3-13 одиниць під кутом 85º

Тонування: Колоранти ColorCast Ecotoners рекомендовані для використання. Для поліпшення колірних якостей гамма кольорів визначається віялом «Sherwin Williams TM».

Вага галона: 4,94 кг


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка