Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50
softserve it_club
softserve
 • Swimming Pool Paint - фарба для басейнів

Swimming Pool Paint - фарба для басейнів

 • Виробник: Benjamin Moore
 • Країна-виробник: США
 • Модель: 042
 • Наявність: На складі
 • 3983 грн.

Swimming Pool Paint - американська хлоркаучукова фарба для басейну.

Відмінні особливості:

 • Не вицвітає, не відшаровується і не утворює бульбашок.
 •  Має в своєму складі хлоркаучук і атмосферостійкі пігменти, що забезпечує прекрасну злипання (адгезію) з бетонною поверхнею.
 •  Висока зносостійкість.
 •  Не тріскається після закінчення довгого часу.
 •  Стійка до впливу хлору, солоної води і хімікатів, що використовуються в басейнах.
 •  Стійка до утворення плям і нальотів.

Галузь застосування

Прекрасне швидковисихаюче хлоркаучукове покриття з високим ступенем покриваності. Спеціально розроблено для фарбування нефарбованих і раніше пофарбованих бетонних поверхонь плавальних басейнів. Надійніше ніж плитка і кахель. Відмінно захищає бетон від впливу води, створюючи водонепроникну плівку. Завдяки своїм винятковим якостям фарба дуже довговічна. Перебуваючи довгий час у воді і піддаючись впливу сонця, фарба для басейнів фірми "Benjamin Moore" зберігає свій первісний колір на довгі роки.

Колір: морська хвиля, білий.

Ступінь блиску: атласна.

Час висихання: 2 години.

Час повторного нанесення: 12 годин. Поверхня повинна сохнути не менше 7 днів після фарбування до заповнення басейну водою.

Розхід: 1 галон (3,785л) на  28 кв.м.

Спосіб нанесення: наноситься пензлем, валиком або розпилювачем.

Підготовка поверхні.

Перед фарбуванням що раніше не пофарбованих поверхонь слід обробити поверхню 10% розчином соляної кислоти для відкриття пір бетонної поверхні і поліпшення адгезії. Налийте розчин на бетон і розподіляйте його пензлем по поверхні до тих пір, поки кислота не перестане пінитися.

Попередження.

Перед початком роботи надіньте шкіряне взуття і рукавички, захисні окуляри і робочий одяг. Добре змийте соляну кислоту з поверхні, одночасно очищаючи її від відсталих частинок. Дайте просохнути не менше 1 тижня перед фарбуванням.

Нанесення.

Ніколи не наносите фарбу на вологу поверхню басейну. Рекомендується починати фарбування 3 години після світанку і закінчувати її за 3 години до заходу, щоб волога або мряка не конденсувалась у свіжій фарбі. Щоб запобігти утворенню бульбашок від гарячої фарби, слід якомога довше працювати в тіні. Ретельно перемішайте фарбу для басейнів і наносите пензлем, валиком або розпилювачем. Фарба готова до вживання і не розбавляється. Перший шар покриття на нефарбованих плавальних басейнах повинен бути розведений 0,5 л (1 пінта) розчинника М97 на 1 галон. Другий або завершальний шар розбавляти не потрібно. Не рекомендується наносити фарбу при температурі нижче + 10 ° С, у вологі або дощові дні.

Легкість у застосуванні.

Кожен басейн потрібно періодично чистити, але матова гладка поверхня фарби для басейнів фірми "Benjamin Moore" миється набагато легше і швидше, ніж інші покриття, і довше не мажеться.

Інформація з безпеки і навколишньому середовищу.

Використовуйте тільки при хорошій вентиляції. Тримайте подалі від гарячих предметів іскор, вогню. Чи не вдихайте пари, барвистого туману (при нанесенні розпилювачем) і шліфувального пилу. Обов'язково надіньте захисні окуляри і рукавички. Уникайте попадання фарби або парів в очі або на шкіру. Щоб уникнути вдихання парів або продуктів розпилення, відкрийте вікна та двері, для того щоб забезпечити надходження свіжого повітря під час нанесення і висихання. Закривайте банку з фарбою після кожного використання.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Swimming Pool Paint, Фарба для басейнів, краска для басейнов


магазин-салон «Benjamin Moore» Лаки - Фарби © 2021