Зателефонуйте нам:
+38(067) 888 58 76
+38(093) 790 17 50

Як вибрати колір для стін


1. При фарбуванні інтер'єру намагайтеся використовувати поєднання як мінімум двох кольорів, один з яких домінує, а інший доповнює основний тон. Другий колір застосовують для функціонального зонування, а також для того, щоб підкреслити який-небудь предмет, яким пишається господар. 
Зазвичай для цього вибирають агресивні кольори. Вони ідеально підходять для акцентування, але робити кімнату повністю в яскравому кольорі, та ще з глянцем, не варто. Це втомлює і дратує.



2. Використовуйте світлі кольори на тлі темних для того, щоб виділити якісь об'єкти - об'єкти світлого кольору помітять в першу чергу; доповнюють об'єкти повинні бути темніше. Це не обов'язково означає використання чорного і білого кольорів, але необхідний деякий контраст.


3. Для більш сильного впливу і надання більшої виразності використовуйте світлі і темні кольори разом з додатковими кольорами. Для додання меншою виразності, використовуйте світлі і темні кольори однієї і тієї ж колірної групи.
4. Для додання максимальної виразності використовуйте чорний і білий кольори. Для додання мінімальної виразності використовуйте білий колір з кольором слонової кістки, кремовим або кольором беж. У невеликих приміщеннях пофарбуйте стіни і обробку в світлий, холодний колір, завдяки чому приміщення будуть здаватися більше.


5. У великих за розміром приміщеннях пофарбуйте стіни в помірно-темний колір, завдяки чому вони будуть як би висуватися вперед, що створить враження про зменшення розміру кімнати.


6. У довгих, вузьких кімнатах, де ви можете бачити дві стіни одночасно, пофарбуйте протилежні, менші за розміром стіни в темний колір, завдяки чому вони будуть як би «рухатися» назустріч один одному. У квадратних кімнатах пофарбуйте одну зі стін (краще ту, яку видно при вході) в інший колір, щоб створити цікавий ефект.


7. Для створення колірного переходу, об'єднайте кімнати за допомогою кольору таким чином, щоб створювалося відчуття простору. Наприклад, їдальня часто поєднується з вітальні, тому обидві кімнати слід пофарбувати в родинні кольору одного і того ж відтінку. Для цієї ж мети необхідно використовувати в обох кімнатах однакове підлогове покриття.


8. Замаскуйте все композиційні дефекти, зафарбувавши їх тим же кольором, в який пофарбована поверхня суміжної стіни.

                                     

9. Для створення рівноваги і пропорції, щоб будь-яка кімната виглядала менш «усіченої», відмовтеся від використання контрастують квітів для фарбування дерев'яних панелей і верхньої частини стін. Наприклад, у ванній кімнаті рекомендується використовувати для фарбування стін і стелі відтінки кольору керамічної плитки, якщо це можливо.



10. Фарбування двох суміжних стін в один колір, а двох, що залишилися - в інший позбавить кімнату рівноваги. Дві суміжні стіни тільки тоді рекомендується фарбувати в різні кольори, коли ви хочете створити рівновагу в позбавленої його кімнаті, наприклад, в тому випадку, якщо камін знаходиться в одному кутку і здається громіздким і непропорційним.



11. Врахуйте розташування кімнат: в кімнатах, що виходять на північ і схід, краще використовувати теплі кольори, так як ці кімнати вважаються «холодними» і часто в них найменше сонячного світла. В обробці кімнат, які виходять на південь і захід, найкраще використовувати холодні кольори, так як ці кімнати вважаються теплими, в них довгий час присутня сонячне світло.

Завітавши до нашого салону Benjamin Moore Фарби та Лаки, ви можете вибрати американські фарби Benjamin MooreSherwin- Williams для стін і стель, фарби для ванних кімнат, латексні миючі фарби, а також фінські фарби TikkurilaTeknos.

Професійні миючі турецькі фарби для стін та стель BETEK.
Американські фарби Хамелеон. Канадський професійний інcтрумент Dynamic. Шведський інструмент Anza. Миючі фарби Kolorit. Професійні паркетні лаки на водній основі, які підсилені зносостійкими уретановими компонентами. Також ми можемо надати безкоштовну комп'ютерну візуалізацію кольору.




Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре